Fröccsüzemi gépbeállító (szálláslehetőséggel) (Győrladamér)

Győrladaméri telephelyünkre keresünk gépbeállító kollégákat, a fröccsöntő üzemünkbe.

Mosonszolnokon, összeszerelő és fröccsöntő üzemünk Győrladaméron működik több mint 1500 munkavállalóval. 19 telephelyen, 12 országban, három kontinensen, 6700 munkatársunkkal szolgáljuk ki az összes jelentős autógyárat. Technológiánkkal és termékeinkkel világszerte piacvezetők vagyunk. Cégcsoportunk az autóipari beszállítók üzletágának egyik mozgatórugója.

Új kollégáinkat keressük gépbeállító pozícióba, győrladaméri telephelyünkre.

Feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése
  • Műanyag fröccsöntő gépek gyártástechnológia szerinti
    beállítása
  • Szerszámok cseréje, tisztítása, alapvető karbantartása
  • A termelés támogatása minőségi és mennyiségi
    tekintetben

Elvárások:

  • Műszaki jellegű szakmunkás vagy szakközépiskolai
    végzettség
  • Műanyagok feldolgozásának technológiai ismerete
  • Legalább 2-3 év gépbeállítói szakmai tapasztalat
    fröccsöntési területen
  • Precizitás, csapatmunka
  • Folyamatos műszakos munkarend vállalása (4+4)

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Széles körű juttatási csomag
  • Jelenléti bónusz
  • Teljesítmény bónusz
  • Ingyenes szálláslehetőség vagy albérlettámogatás
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Hűségprémium
  • Ötletjutalom
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Jó hangulatú csapat és kollégák

Munkavégzés helye

  • Győrladamér

Győrladamér