Front office recepciós (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A KUBIK coworking Kft. egy költséghatékony irodabérleti megoldást kínál Budapest belvárosában, a Jászai Mari téren. Rugalmas bérletekkel rendelkeznek akár egy-egy napra vagy hosszabb távra. Nincs üzemeltetési díjuk, sem kauciójuk. Rengeteg bérelhető munkaállomás található náluk, illetve akár 4 fős bútorozott irodák és különböző méretű tárgyalók bérlése is lehetséges. Közel 400 m2-es teljesen felszerelt inspiratív hangulatú közösségi irodával és kávézóval várják vendégeiket.

Front office recepciós

Feladatok

  • Vendégek, új bérlők fogadása, körbevezetése, kiszolgálása
  • Levelek átvétele, postázása, scennelése
  • Telefonhívások fogadása
  • Dokumentumok rendzserezése
  • Számla kibocsátás
  • Nyomtatás
  • Részvétel a rendezvények előkészítésében, lebonyolításában
  • Az iroda felügyelete és közvetlen környezetének rendben tartása
  • Reggeli, napközbeni és esti checklista végrehajtása
  • Házirend betartatása a bérlőkkel

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőfokú intézményben
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Angol nyelvtudás társalgási szinten

Munkaidő

  •  Hétfő-péntek, 09:00-18:00 óra között heti minimum 10-20 óra vállalása, rugalmas beosztásban

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 2000 Ft/óra
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Hosszú távú diákmunka

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest