Frontend Developer (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő partnerünk szolgáltatásai egyesítik a nagyvállalati rendszerfejlesztést a webes és mobil technológiákkal, valamint az online marketinggel. Széleskörű támogatást nyújtó csapatukba keresünk új Frontend fejlesztőt.

Frontend Developer

Feladatok

  • Részvétel portálok, webshopok, nagyvállalati webes alkalmazások sitebuildelésében és frontend fejlesztésében
  • Reszponzív felületek létrehozása
  • Együttműködés a backenddel REST API-k bekötésében
  • Részvétel a felületek tervezésében és együttműködés a UX/UI csapattal
  • Code review

Követelmények

  • Tapasztalat portálok, webshopok, vagy weboldalak frontend fejlesztésében
  • Minimum 3 év tapasztalat nagyobb frontend keretrendszerek valamelyikében (React, Angular, Vue)
  • Erős HTML5/CSS3/JavaScript (ES6) tudás
  • Magabiztos Git használat (Github, Gitlab)
  • Részvétel komplettebb, nagyvállalati web alkalmazások, PWA-k készítésében
  • Task runner-ek és module bundler-ek ismerete (webpack, grunt, gulp)
  • Előny: unit tesztelési tapasztalat, erős SEO ismeretek, Server Side Rendering ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődés, új technológiákra elsajátításának támogatása
  • Képzési terv felállítása
  • Home Office lehetőség
  • Céges sörcsap
  • Rendszeres csapatépítő programok

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest