Frontend Web Developer (Magyarország)

10 éve piacon lévő webes alkalmazás fejlesztése és az ehhez kapcsolódó részfeladatok elvégzése.

A hirdetés már lejárt!

15 éves múlttal rendelkező magyar vállalkozás vagyunk, több műfajteremtő webes alkalmazás megalkotói és fejlesztői. A multinacionális vállalatokkal ellentétben nálunk egy sokkal közvetlenebb, fiatalos, baráti csapat részévé válhatsz ahol a Te véleményed is számít!

10 éve a piacon lévő, több milliós felhasználói tábornak örvendő WordPress alkalmazás fejlesztésére és az ehhez kapcsolódó részfeladatok elvégzésére keresünk csaptunkba új munkatársat.

FELADATAID:

  • Modern, reszponzív webes megoldások agilis fejlesztése és karbantartása
  • Meglévő webes alkalmazások karbantartása, továbbfejlesztése
  • Felelősségvállalás a szoftver megvalósításáért és minőségéért
  • Részvétel a szoftverfejlesztői csapatmunkában

JELENTKEZZ, HA RENDELKEZEL:

  • Professzionális HTML5, CSS3, JavaScript és jQuery ismeretekkel
  • Kreativitással, jó problémamegoldó készséggel, pozitív hozzáállással
  • Nyitottsággal a csapatmunkában való részvételre
  • Önálló, strukturált gondolkodásmóddal
  • Angol nyelvtudással

ELŐNYT JELENT:

  • SCSS (CSS preprocessor) ismeretek
  • Tapasztalat Git verziókezelő rendszerrel
  • Jártasság a Webes API-ok világában (pl.: YouTube API)
  • Tapasztalat a webes animációkban (CSS, Greensock / GSAP)
  • UI, UX tervezés, együttműködés külsős grafikusokkal, designerekkel
  • Alapszintű backend ismeretek PHP és WordPress környezetben

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Átfogó betanulási folyamat
  • Kihívásokkal teli és érdekes tevékenység fejlődési lehetőséggel
  • Rugalmas munkaidő (törzsidő nélkül)
  • Otthoni munkavégzési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol (Középfok / írásban kommunikációképes szint)

FOGLALKOZTATÁS JELLEGE:

  • Teljes munkaidő, részmunkaidő, vagy projekt alapú megbízás, minden esetben külsős vállalkozóként

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Otthonról (online kommunikáció a munkatársakkal)