Futár (Budapest)

Budapesti futár cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Futár

Elvárások:

Megbízhatóság: Pontos és felelősségteljes munkavégzés, Jó tájékozódási képesség: Ismerd a várost vagy legyél hajlandó megismerni, Fizikai állóképesség: Az ételszállítás során gyakran előforduló kisebb fizikai megterhelések elviselése (pl. étel hordása, jármű vezetése)

Feladatok:

Ételszállítás: Szabad beosztásban, ugyanakkor heti 40 órában, a megrendelőkhöz gyorsan és biztonságosan juttatod el a rendeléseket, Napi kommunikáció a koordinátorral: Az útvonalak és a kiszállítások részleteinek egyeztetése, Visszajelzések továbbítása: Az ügyfelek visszajelzéseinek továbbítása a cég felé a folyamatos minőségjavítás érdekében

Amit kínálunk:

Fix órabér (nettó 300.000 Ft / hó) és teljesítményarányos bónuszok, Akkor is jár alapfizetés, amennyiben nincsenek címek, 6 havonta, nettó 100.000 Ft hűságbónusz, Alkalmazottként történő foglalkoztatás nálunk nincs bizonytalan jogállás, megbecsülünk, Rugalmas munkaidő alkalmazkodunk az időbeosztásodhoz, de heti 40 órás munkavégzés, Fiatalos, lendületes csapat nálunk sosem fogsz unatkozni, Céges telefon és internetelőfizetés, Rendszeres munkaversenyek és juttatások, Kedvezményes motorbérlési lehetőség. (25.000 Ft/hó), , Ne hagyd ki ezt az egyedülálló lehetőséget, csatlakozz hozzánk ma!

Budapest