Fűtésszerelő (Budapest)

A BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zrt.

Távhőfenntartási igazgatósága

munkatársat keres

Fűtésszerelő

munkakörbe

Kik vagyunk mi?

Budapest kiemelten fontos feladatot ellátó közszolgáltató vállalata.

Miért gyere hozzánk dolgozni?

  • mert izgalmas, szakmai kihívásokban és érdekes feladatokban gazdag munkakört tölthetsz be;
  • mert 4 nap alatt ledolgozod a heti munkaórát és a péntek-szombat-vasárnapod szabad;
  • mert mi a jó teljesítményt anyagilag is elismerjük (a vezetőd negyedévente értékeli a teljesítményedet, így a fizetésed mellé 3 havonta pénzbeli juttatást kaphatsz);
  • mert számos béren kívüli juttatásban részesülsz (pl. SZÉP-kártya, óvodai, bölcsődei étkeztetés elszámolása);
  • mert támogatjuk a vidékről bejáró munkavállalók utazási költségét.

Mit fogsz csinálni?

  • ellátod a hőközpontok kivitelezéséhez szükséges gépészeti csővezetékszerelési munkákat.

Mit várunk tőled?

  • rendelkezz fűtésszerelő szakmai végzettséggel;
  • legyen legalább 2 év tapasztalatod a fűtésszerelés területén;
  • végezd önállóan, együttműködően és proaktívan munkádat;
  • előny, ha rendelkezel gázhegesztési tapasztalattal;
  • előny, ha van minősített hegesztői vizsgád (AWI vagy gázhegesztés);
  • előny, ha érvényes a tűzvédelmi szakvizsgád;
  • előny, ha rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd el részünkre a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest