Fuvarszervező (Pest vármegye)

Nemzetközi áruszállítással foglalkozó, magyar tulajdonban lévő Partnerünk keresi közúti szállítmányozásban jártas, új Fuvarszervezői kollégáját.

Fuvarszervező

Feladatok

● nemzetközi közúti járatokkal kapcsolatos fuvarfeladatok adminisztrálása
● fuvarokmányok ellenőrzése
● kapcsolattartás a gépjárművezetőkkel
● egyéb fuvarozással kapcsolatos ügyintézés

Követelmények

● német vagy angol vagy török vagy szerb nyelvtudás
● számítógépes ismeret (Word, Excel) valamint útvonaltervező szoftver ismerete
● megbízhatóság, önállóság, jó problémamegoldó képesség, jó kommunikáció

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség, személyes szabadság
  • Hosszútávú, kiszámítható, következetes, stabil munkahely
  • Kellemes munkahelyi környezet, nyugodt légkör
  • Versenyképes alapbér

Munkavégzés helye

Budapest