Galvanizáló üzemvezető / projekt menedzser (zj-2569) (Budapest)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

GALVANIZÁLÓ ÜZEMVEZETŐ / PROJEKT MENEDZSER (ZJ-2569)

Feladatok:

  • A GALVANIZÁLÓ ÜZEM operatív működésének irányítása, munkafolyamatok megszervezése;
  • BERUHÁZÁSOK tervezésében, lebonyolításában való aktív részvétel;
  • A termelési kapacitások, technológiai folyamatok fejlesztése, optimalizálása;
  • ÚJ TECHNOLÓGIÁK, termelési eljárások bevezetésének támogatása, koordinálása (NPI);
  • A termelés elvárások szerinti ütemezése, felügyelete, folyamatos irányítása a hatékonyság és a minőség figyelembe vételével;
  • Társterületekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, vegyészmérnök);
  • Min. 3-5 év GALVANIZÁLÁS (Electroplating, Galvanotechnik, GALVÁNÜZEM, fémmegmunkálás, fém/műanyag felületkezelés, eloxálás, tűzihorganyzás) területén, szerzett tapasztalat (műszaki vezető, üzemvezető, termelési vezető, termelési csoportvezető, üzemcsarnok vezető, részlegvezető, galvanizáló műhelyvezető, szegmensvezető, műszakvezető, projekt menedzser, NPI mérnök);
  • Vezetői tapasztalat (10-50 fő);
  • ANGOL vagy NÉMET nyelv tárgyalóképes ismerete;
  • Magabiztos fellépés, gyakorlatias problémamegoldás;
  • Rendszerszemlélet, kiváló kommunikációs készség.

Munkavégzés helye: Budapest

Budapest