Garanciális mérnök (Debrecen)

Garanciális mérnök

Feladatok

  • Megrendelések fogadása a vevő által visszaküldött analízisekre
  • Az elemzési folyamat meghatározása a vevővel együttműködve, majd a technikai elemzések elvégzése
  • A hibák lokalizálása és meghatározása a különböző elemzések és vezérlők, mérő-és elemző eszközök (pl. autószimulátor, oszciloszkóp, mikroszkóp, röntgengép) segítségével.
  • Az alkatrész továbbítása az illetékes területnek, intézkedések kidolgozása, végrehajtása és monitorozása.
  • Jelentések elkészítése és továbbítása a beszállítóknak.
  • Vevői portál folyamatos nyomonkövetése és karbantartása a minőségi adatokkal.
  • A technikusok oktatása és technikai útmutatása.

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 2-5 év releváns tapasztalat
  • Elektronikai hibaelemzésben szerzett tapasztalat
  • Vevői reklamációkezelésben szerzett tapasztalat
  • Quality eszközök ismerete (8D, Ishikawa, Six Sigma, A3)
  • Funkcionális tesztek és mérőeszközök ismerete/használata
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Béren kívüli juttatások
  • Bónusz
  • Új, modern technológiák és gyártókörnyezet

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen