Gazdasági igazgató (Debrecen)

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gazdasági igazgató

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai közgazdasági végzettség,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Legalább 5 év szakmai és 3 év vezetői tapasztalat,
  • Naprakész számviteli, adózási, munkajogi és TB ismeretek,
  • Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel) ismeret,
  • Határozottság, jó problémamegoldó képesség,
  • Jó kommunikációs és szervezési készség,
  • Önálló, megbízható, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Aktív idegennyelv tudás (angol vagy német)

Feladatok:

  • A vállalat számviteli, pénzügyi és munkaügyi folyamatainak felügyelete, irányítása és fejlesztése,
  • A vezérigazgatói jogkört érintő gazdasági jellegű döntések előkészítése,
  • Számviteli és bizonylati rend kialakítása, a vonatkozó jogszabályi és más hatósági előírások betartása, szabályzatok aktualizálása,
  • A társaság éves tervének elkészítése, a terv alakulásának folyamatos nyomonkövetése,
  • A társaság éves beszámolójának összeállítása, kapcsolattartás a könyvvizsgálóval,
  • Havi zárási feladatok koordinálása,
  • Adóbevallásokkal kapcsolatos feladatok irányítása, ellátása,
  • Kapcsolattartás a pénzintézetekkel, továbbá a felügyeleti szervekkel,

Megbízóról:

  • 2005 óta nyújt teljes körű szolgáltatást a létesítményüzemeltetés területén, amely magában foglalja a műszaki üzemeltetést, azaz a gépészeti erős- és gyengeáramú rendszerek üzemeltetését és karbantartását, az épületek szerkezetének havi rendszerességgel végzett ellenőrzését, valamint a takarítást, a kertészetet, az őrzés-védelmet, a mosodai szolgáltatást és minden olyan kiegészítő tevékenységet, amely elengedhetetlen része az intelligens létesítményüzemeltetésnek.
  • Vállalatunk küldetése a minőségi és költséghatékony szolgáltatások nyújtása az épületüzemeltetés és létesítmény fenntartás teljes területén, aminek eléréséhez keresnek új csapattagot

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Kihívásokkal teli felelősségteljes munkakör,
  • Stabil, megbízható munkahely

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a [email protected] e-mail címre!

Debrecen