Gázszerelő (Szeghalom)

Gázszerelő

Feladatok

  • Gázelosztó és csatlakozó vezetékek üzembe/üzemen kívül helyezése
  • Szakaszolás, nyomás- és gázmentesítés
  • Beépített elzáró szerelvények ellenőrzése és karbantartása, javítása
  • Üzemzavarok feltárása és elhárítása
  • Gázmérők, nyomásszabályozók, csatlakozó vezetékek és fogyasztói berendezések cseréje (pl. hitelesítési mérő)
  • Gáztömörség vizsgálat
  • Hálózatellenőrzés, szaghatás ellenőrzés, nyomásmérések elvégzése a gázhálózaton

Elvárások

  • Gázvezeték- és készülékszerelői szakmunkás bizonyítvány VAGY
  • Központifűtés- és gázhálózatrendszer-szerelő
  • Érvényes B típusú gépjárművezetői engedély
  • Együttműködési készség
  • Technológiai utasítások betartása, pontos, precíz munkavégzés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök

  • 1-3 év szakmai gyakorlat
  • Mestervizsga
  • PE, acél (ív és lánghegesztő) minősítés

Amit kínálunk

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Szakmai életpálya támogatása – előrelépési lehetőségek, végzettség megszerzésének támogatása: szakmai továbbképzések, egyéni fejlesztés
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (pl. cafeteria)
  • Nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségpénztári hozzájárulás
  • Kedvezményes céges üdülési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek (Vállalati sportkörök)
  • Kockázati balesetbiztosítás
  • Egészségügyi szolgáltatások biztosítása
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Modern és biztonságos munkaeszközök és munkaruha

Munkavégzés helye

Szeghalom

Szeghalom