Gépbeállító - Iklad (Iklad)

- Iklad

Gépbeállító - Iklad
5203

[:hu]

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és -közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők számára. Villamos hajtástechnika és generátorok gyártásával foglalkozó partner cégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Gépbeállító Iklad

Kimagasló CAFETERIA! BEJELENTETT/HOSSZÚ TÁVÚ munka

INGYENES céges buszjáratokat biztosítunk Pest megyéből, Heves megyéből és Nógrád megyéből!

A települések listája a hirdetés végén olvasható!

Feladatok

•    Gépek és berendezések beállítása és üzemeltetése
•    Esetleges hibák elemzése, elhárítása
•    Zökkenőmentes termelési folyamatok biztosítása
•    Gépbeállításhoz tartozó minőségi ellenőrzések végrehajtása
•    Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások

•    Középfokú technikusi végzettség
•    Gépbeállításban vagy gépkezelésben szerzett tapasztalat
•    Álló munka és több műszak vállalása
•    Jó kézügyesség, látás és monotónia-tűrés
•    Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

•    Magas órabér
•    CAFETERIA – nettó 20.000Ft/hó
•    BEJELENTETT/HOSSZÚ TÁVÚ munka

Elérhetőség

[email protected]

Munkavégzés helye

Iklad

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.