Gépbeállító Pest megye (Iklad)

Gépbeállító Pest megye
5203

Villamos hajtástechnika és generátorok gyártásával foglalkozó partner cégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

BÉREMELÉS FEBRUÁR HÓNAPTÓL!

AZONNALI kezdés, SZABAD hétvégék, INGYENES céges busz!

Feladatok

  • Gépek és berendezések beállítása, üzemeltetése
  • Esetleges hibák elemzése, elhárítása
  • Zökkenőmentes termelési folyamatok biztosítása
  • Gépbeállításhoz tartozó minőségi ellenőrzések végrehajtása
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások

  • Középfokú technikusi végzettség
  • Gépbeállításban vagy gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • 2-3 műszakos munkavégzés vállalása, hétfőtől péntekig, napi 8 órában
  • Jó kézügyesség, látás és monotónia-tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • AZONNAL kezdhet nálunk
  • KORREKT, reális bért fizetünk munkájáért cserébe
  • CAFETERIA (nettó 20.000Ft/hó) és MŰSZAKPÓTLÉKOK emelik tovább fizetését
  • MODERN munkakörülmények a gyár egész területén
  • FIZETETT munkaközi szünetek
  • SZABAD hétvégék
  • NINCS KÖTELEZŐ túlóra, önkéntes alapon vállalható
  • BEJELENTETT/HOSSZÚ TÁVÚ munkát kínálunk
  • Bejárás INGYENES céges buszjáratok igénybevételével

Munkavégzés helye

Iklad

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.

Iklad