Gépbeállító (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Gépbeállító

Leírás

Autóipari termékeket gyártó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat.
Járjon munkába ingyenes céges buszjárattal. Tegye holmiját saját, zárható szekrényébe. Szünetekben felfrissülhet a tiszta és barátságos közös helyiségekben. Hetente fogadóóráinkon személyesen is lehetősége van kérdéseit feltenni. Legyen a munkatársunk!

Amit kínálunk

  • Tapasztalatszerzés termelési környezetbe
  • Előrelépési lehetőség
  • Igényes modern, tiszta munkakörnyezet
  • Betanítás, fejlődési lehetőség (belső képzések)
  • Bejelentett munkaviszony hosszú távon

Feladatok

  • Gyártó berendezések üzemeltetése
  • Kisebb termelési zavarok, problémák azonnali kezelése
  • Gyártási folyamatok betartatása
  • Minőségi előírások betartása
  • Munkavédelmi előírások betartatása

Elvárások

  • Min. alapfokú végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Alapvető számítógépes ismeret (levelezési rendszer, SAP)
  • Hibaelhárításban szerzett tapasztalat
  • Komplex berendezések önálló üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak

Deresk, Lévárt, Harkács (Gömörfalva), Lőkös, Otrokocs, Zsór, Kisbeje, Oldalfalva, Sajógömör, Sajószárnya (Starna), Tornalja, Kerepec, Kövecsecs.
Ha nem találja lakhelyét kérdezzen rá, mert 100 településről visszük ingyenesen a dolgozókat a munkahelyre.

Előnyök

  • Műszaki végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Korábbi kulcsoperátori tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Miskolc
Miskolc