Gépbeállító (Magyarország)

Svájci tulajdonú partnercégünk budapesti (XX. kerületi) üzemébe keresünk fröccsöntő gépbeállító kollégákat

Gépbeállító

Feladatok

  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése, karbantartása (Arburg fröccsöntő gépek SELOGICA vezérléssel)
  • Műanyag fröccsöntő gépek technológia szerinti beállítása
  • Szerszámcserék lebonyolítása, átszerelése, tisztítása
  • Gyártás felügyelete, ellenőrzés, mérés
  • Részvétel a minőségi és mennyiségi termelésben
  • Határidős megrendelések irányítása lebonyolítása
  • Részlegéhez tartozó csoport koordinálása (műszakonként 5-6 operátor)
  • Napi termelési adminisztráció végrehajtása

Követelmények

  • Azonnal jelentkezz hozzánk, ha rendelkezel legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalattal , és
  • Középfokú végzettséggel
  • Számítógépes ismerettel (Word, Excel)
  • Hasonló területen szerzett min. 2-3 éves gyakorlattal, műszaki műanyagok feldolgozásának ismeretével (TPU, PPS, PSU, PEEK, folyékony szilikon, valamint gumi fröccsöntés)
  • Több műszakos munkarend vállalása nem okoz gondot
  • Jellemző rád a pontos precíz munkavégzés

ELŐNY:

Francia vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • JUTTATÁS:
  • Versenyképes juttatási csomag:
  • alapbér + műszakpótlékok
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria juttatás br 30 000 Ft próbaidő után
  • Jelenléti bónusz
  • kedvezményes üdülési lehetőség céges üdülőben (Balatonfüred)
  • céges családi rendezvények (sportnap, színház)
  • csapatépítő tréning
  • céges záró rendezvények
  • szakmai fejlődés támogatása
  • nyelvtanulási lehetőség (angol és francia) munkaidő alatt a cégnél

Munkavégzés helye

Budapest