Gépbeállító (Miskolc)

Gépbeállító

Leírás

Multinacionális partnercégünk számára keresünk Gépbeállító munkakörben új kollégát, az alábbi feltételekkel:

Gépbeállító

Feladatok

  • Elektromotort gyártó berendezések üzemeltetése és kezelése
  • Gyártási folyamatok betartatása, valamint folyamatos fejlesztése
  • Általános felelősség a gyártási terület termékeinek minőségéért, minőségi szabványok betartása
  • Munkavédelmi szabályok betartatása
  • Termelési zavarok, problémák azonnali felismerése és kezelése

Elvárások
  • Középfokú műszaki végzettség érettségivel
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Minőségorientált szemlélet
  • Több műszakos munkarend elfogadása
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria, teljesítmény alapú bónusz
  • 100%-os bejárási támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • Modern munkaállomások
  • Céges rendezvények, családi napok
  • Egészségmegőrző programok
  • Céges kedvezmények

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc