Gépbeállító (Környe)

A Delego Kft. Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Gépbeállító
18

Feladatok

  • Gépsorok előírás szerinti beállítása
  • Termékváltások alkalmával a gépek átkalibrálása
  • Lemezvágó gép, kemence és hegesztőgép paraméterek szerinti beállítása
  • Gyártógépek előírás szerinti karbantartása
  • Gyártás folyamatos felügyelete
  • Gyártási folyamatok adminisztrálása, riportok készítése

Elvárások

  • MŰSZAKI végzettség – elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez!
  • Gyártás/ termelés területén szerzett, MINIMUM 2 éves SZAKMAI tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk

KIEMELKEDŐ JUTTATÁSI CSOMAGGAL ÉS KÖNNYEN ELVÉGEZHETŐ MUNKÁVAL VÁRUNK TATABÁNYÁN!

Multinacionális partner cégünk számára keresünk VONALVEZETŐ kollégát, családias környezet, hosszútávú munkalehetőség kiemelt bérezés mellett!

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • KIEMELKEDŐ juttatási csomag
  • Béren felüli egyéb JUTTATÁSOK (cafeteria, bónuszok)
  • Támogató, biztonságos, tiszta munkakörnyezet,
  • Családias, kis létszámú csapat
  • Bejárás támogatása
  • Kávébiléta - próbaidő után
  • Ingyenes sportolási lehetőség (több helyen)
  • Műszakrend: 3 műszak (5+2 munkarend, 8 órás munkavégzés)
  • Munkavégzés helye: Tatabánya / Környe Ipari Park

Munkavégzés helye

Környe

Környe