Gépkezelő (Nagykanizsa)

Gépkezelő

Leírás

Nagykanizsai multinacionális vállalat keres gépkezelő munkakörbe munkatársat.

Ha szeretsz barkácsolni jelentkezz!

Gépkezelő

Feladatok

  • Kezeli és napi szinten karbantartja az általa használt gépet/eszközt
  • Megmunkálja a szükséges alkatrészeket (fém, öntöttvas)

Elvárások
  • Gépkezelői és/vagy karbantartásban szerzett tapasztalat
  • minimum befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 2 műszak vállalása

Amit kínálunk
  • Alapbér+ műszakpótlék
  • Cafeteria
  • Jelenléti bónusz és gyári hatékonyság bónusz havonta
  • Munkábajárás támogatás (autóbusz 86 %, személygépkocsi 30 Ft/km)
  • Helyijárat a buszállomástól a cég portájáig műszakokhoz igazodva
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • Munkavégzés tiszta, kulturált, modern, tágas gyári környezetben

Érdeklődni: 20/555-2942 telefonszámon lehet!

Munkavégzés helye

Nagykanizsa

Nagykanizsa