Gépbeállító csoportvezető (Győr)

Gépbeállító csoportvezető

Leírás

Feladatok

  • Termelési terv alapján a gépek beállítása, felmerülő műszaki hibák elhárítása, termelés zavartalanságának biztosítása
  • Szerszámcserék és átállások elvégzése
  • A műszak folyamatos műszaki felügyelete, optimalizálása
  • Együttműködés a termelésvezetővel a napi műszakszervezésben

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • 2-3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés a betanulás után
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség, műszaki ismeretek bővítése
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Szakmai képzéseken való részvétel
  • Rendezett, tiszta, klimatizált munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Győr környéke

Győr