Gépbeállító karbantartó (Töltéstava)

A hirdetés már lejárt!

Osztrák tulajdonban lévő, papíripari feldolgozással foglalkozó vállalat saját állományába keresünk szakképzett, tapasztalt gépbeállítókat, karbantartókat.

Gépbeállító karbantartó

Feladatok

- a termelési terv alapján a termelés zavartalan működésének biztosítása
műszaki oldalról
- gépek megelőző, tervszerű karbantartása
- a termelésben használatos gépek beállítása, átállítása
- felmerülő műszaki hibák elhárítása
- szerszámcserék és átállítások elvégzése
- együttműködés a termelésvezetővel a napi műszakszervezésben

Követelmények

- műszaki végzettség és tapasztalat
- folyamatorientált és analitikus gondolkodásmód
- önálló, felelősségteljes munkavégzés a betanulás után
- rugalmasság, személyes érdeklődés a munkakör, a feladatok iránt
- több műszakos munkarend vállalása

● Előnyt jelent
- hasonló területen szerzett tapasztalat
- papíripari ismeretek

Amit kínálunk

- versenyképes jövedelem (tapasztalattól függő alapbér + multifunkció prémium + cafeteria + 13.havi fizetés)
- fejlődési lehetőség, műszaki ismeretek bővítése
- előrelépési lehetőség
- rendezett, tiszta, klimatizált munkakörnyezet
- munkába járás támogatása, céges autóbuszjárat
- hosszútávú munkalehetőség
- céges étkező, zuhanyzási lehetőség, céges rendezvények, parkoló

Munkavégzés helye

Töltéstava

Töltéstava