Gépbeállító műszerész (automata szerelőüzemi területre) (Sóskút)

Gépbeállító műszerész (automata szerelőüzemi területre)

Leírás

Műszaki kerámiagyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársakat sóskúti munkavégzési hellyel Automata szerelőüzemi gépbeállító műszerész pozícióba.

Feladatok

  • Automata minősítő automaták üzemvitelének biztosítása (átállás, javítás, megelőző karbantartási tevékenységek)
  • Egyszerűbb gépfejlesztések támogatása (pl. pneumatikus- mechanikus módosítások mérnökségi útmutatással)
  • Napi műszaki események pontos dokumentálása

Elvárások

  • Automata gyártógép üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Releváns, középfokú műszaki végzettség
  • Vezérlések alapfokú ismerete

Előnyt jelent :

  • FANUC robotok alapszintű kezelésének ismerete
  • Elvégzett pneumatikai tanfolyam

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem; cafeteria
  • Modern munkakörülmények
  • Céges buszok az M6-os és 6-os főút vonalán , vagy 100%-os bérlettámogatás

Munkavégzés helye: Sóskút

Műszakrend: 3 műszak

Munkavégzés helye

Sóskút

Sóskút