Gépbeállító technikus (Gyöngyös)

A Procter&Gamble Gyöngyösi egységéhez Gépbeállító technikus pozícióba munkatársat keres!

A Procter&Gamble a világ legnagyobb nemzetközi vállalata

Gyöngyösi egységéhez Gépbeállító technikus pozícióba munkatársat keres!

Amiből tudhatod, hogy megbecsülünk:

- 13. havi fizetés

- Cafeteria
- Munkába járási és lakhatási támogatás
- Belső képzések
- Biztos, hosszú távú munkalehetőség
- Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
- Karrierlehetőség
- Stabil munkáltatói háttér
- Egészségmenedzsment
- Rekreációs programok
- Sportolási lehetőségek

Téged keresünk, ha:

- Középfokú (műszaki) végzetséggel rendelkezel (műszaki) és/vagy:

- Gépgyártás technológiai-

- Automatikai technikusi képesítésed van

- Könnyűiparban szerzett tapasztalattal rendelkezel

- Vállalod a több műszakos munkarendben való munkavégzést
- Magabiztosan használod az Office programokat

Ha úgy érzed, megfelelnél pozíciónk valamelyik feltételére, nagy tapasztalattal rendelkezel, vagy pályakezdő vagy, várjuk jelentkezésedet.

Gyöngyös