Gépbeállító technikus (Pécs)

Gépbeállító technikus

Leírás

Pécsi autóipari klímatechnikai beszállító partnercégünk gyáregységébe keresünk munkatársakat az alábbi feladatkörök betöltésére:

Feladatok

  • A gyártásban használt automata-, ill. félautomata gyártóberendezések beállítása és felügyelete
  • Géphibák észlelése és javítása, átállások elvégzése
  • Operátorokkal, csoportvezetőkkel való együttműködés
  • Karbantartó és mérnöki csapat támogatása
  • A gyártási folyamat mutatóinak figyelemmel kísérése
  • Új technológiák bevezetésében való részvétel
  • Hiba megelőzési módszerek kidolgozása

Elvárások
  • Szakirányú végzettség. (technikus)
  • 2-3 év gyártásban autóiparban eltöltött releváns szakmaitapasztalat.
  • CNC ismeretek, több tengelyesgép ismeret.
  • Géprajz műszakirajz ismeret.
  • Pneumatika és gépészeti ismeretek.
  • Hidraulika ismeretek.
  • Siemens vezérlő ismeret.
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatások Cafetéria és Bónuszok
  • Céges buszjáratok több településről

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs