Gépbeállító technikus (Balassagyarmat)

Gépbeállító technikus

Leírás

Gépbeállító technikus munkakörbe keresünk kollégákat Balassagyarmatra, a Mahle Compressors Kft-hez új, e-kompresszor gyártással foglalkozó részlegükre!

Feladatok

  • Termelő berendezések folyamatos működésének biztosítása
  • Szerszámcserék, korrekciók, termékváltásnál az átállások kivitelezése
  • Hibakeresés, problémamegoldás, az elhárított hibák dokumentálása, módosítások átvezetése

Elvárások
  • Műszaki középfokú és/vagy technikus végzettség
  • Váltott 2-3 műszakos munkarend vállalása
  • Előny: ipari informatika vagy mechatronika végzettség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezéséhez kérem, önéletrajzát is csatolja!

Amit kínálunk
  • Jövedelem + műszakpótlék: 14-18 óráig 26%, 18-22 óráig 30%, éjszaka 30%
  • Havi bruttó 43 ezer Forint cafeteria
  • Bruttó 15 ezer Forint jelenléti pótlék
  • Félévente termelési bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Acsa, Becske, Bercel, Csécse, Csitár, Diósjenő, Dorogháza, Drégelypalánk, Egyházasgerge, Endrefalva, Érsekvadkert, Etes, Galgaguta, Galgagyörk, Ipolyszög, Ipolytarnóc, Ipolyvece, Karancsalja, Karancskeszi, Karancslapújtő, Karancsság, Kisbárkány, Kishartyán, Kisterenye, Litke, Lucfalva, Ludányhalászi, Magyarnándor, Mihálygerge, Mohora, Nagybátony, Nagylóc, Nagyoroszi, Nemti, Nógrádgárdony, Nógrádkövesd, Nógrádmegyer, Nógrádszakál, Őrhalom, Pásztó, Patak, Patvarc, Pilíny, Pősténypuszta, Rétság, Rimóc, Romhány, Salgóbánya, Salgótarján (Zagyvapálfalva), Salgótarján szécsényi elág., Somoskőújfalu, Sóshartyán, Szanda, Szécsény, Szécsényfelfalu, Szirák, Szügy, Tar, Terény, Vanyarc, Varsány-Hugyag
  • Utazási költségtérítés: tömegközlekedés 100%-os támogatása, autós bejárás esetén 25 Ft/km
  • Kedvezményes napi egyszeri meleg étkezés, egy menü 300 Ft
  • Szakmai karrier és fejlesztési programok (képzési példák: SMC pneumatika, rezgésdiagnosztika, villanyszerelő, hegesztő tanfolyam)
  • Támogató, informális, de teljesítmény-központú cégkultúra
  • Támogató szolgáltatások a dolgozóknak, dolgozói kedvezmények

Jelentkezéséhez kérem, önéletrajzot is csatoljon!

Elérhetőségek: [email protected], +36-20/210-8107

Munkavégzés helye

Balassagyarmat