Gépbeállító technikus (SMT területen) (Veszprém)

Gépbeállító technikus (SMT területen)

Leírás

Autóalkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk Gépbeállító technikus munkatársakat.

Feladatok

  • Gyártósori automata és félautomata gépek beállítása, üzemeltetése
  • Részvétel a karbantartási munkákban
  • Zavar esetén hibakeresés, hibaelhárítás, javítás
  • A gépek átállásában való közreműködés
  • Gépek 5S állapotának fenntartása

Elvárások
  • Gépgyártás/mechatronika/ műszerész középfokú végzettség
  • SMT területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki affinitás
  • Alapfokú számítógépes ismeretek (Excel)
  • Folyamatos 12 órás műszakrend vállalása

Előnyt jelent:
  • 1-2 éves tapasztalat
  • Hidraulikai-pneumatikai ismeretek
  • Automata és félautomata gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • PLC vezérelt gépek ismerete
  • Elektronikai ismeretek
  • Robottechnikai ismeretek

Amit kínálunk
  • Rezsi támogatás
  • Műszakpótlékok: Délután 20%; Éjszaka 40%
  • Cafateria Br.44.000Ft/hó
  • Iskolakezdési támogatás : Br.50.000Ft
  • Sport- és szabadidős tevékenység támogatása
  • Teljesítmény bónusz
  • Bejárás támogatása : autó: 30Ft/km
  • 13. havi juttatás

Elérhetőség:
+36203387079

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém