Gépbeállító technikus-Veszprém (Veszprém)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk veszprémi munkavégzésre keres Gépbeállító technikus munkatársat!

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk veszprémi munkavégzésre keres Gépbeállító technikus munkatársat, akár azonnali kezdéssel!

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépbeállítások, típusváltások elvégzése, széria indítás
  • Előírt mérések elvégzése és dokumentálása gyártás előtt és alatt
  • Alapanyagcsere szakszerű és biztonságos elvégzése
  • A gépek termelékenységének folyamatos fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Műszaki irányú érdeklődés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Precizitás
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő termelési körülmények
  • Nettó 2200 Ft/óra napi bejelentéssel heti kifizetéssel
  • Munkaruházat biztosítása
  • Utazási költségtérítés (tömegközlekedés, gépkocsifutás)
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Biztos, stabil munkalehetőség

Munkarend:

  • 3 műszakos munkavégzés- napi 8 órában

Munkabér

  • nettó  2 200  Ft  / óra
Veszprém