Gépbeállító_Budapest XV. kerület (Budapest)

Cégcsoportunk budapesti munkavégzésre keres Gépbeállító munkatársat!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk budapesti munkavégzésre keres Gépbeállító munkatársat, azonnali kezdéssel!

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépbeállítások, típusváltások elvégzése
  • Előírt mérések elvégzése és dokumentálása gyártás előtt és alatt
  • Javaslattétel a berendezések hatékonyságának fejlesztésére
  • A termelést kiszolgáló berendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • Megelőző és időszakos karbantartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ipari szakiskolai középfokú végzettség (lakatos/ gépszerelő/ finommechanikai műszerész/ műszerész technikus)
  • Gépbeállítói 1-3 éves tapasztalat, termelő munkakörnyezetben
  • Műszaki irányú érdeklődés
  • Precizitás
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő termelési körülmények
  • Alapbér: bruttó 2000 Ft/ órától (tapasztalat alapján magasabb bér lehetséges)
  • Műszakpótlék: 18:00-22:00 30%
  • Hosszú távú, határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • Munkába járás támogatása
  • havi 10.000 Ft SZÉP kártya juttatás (próbaidő után)
  • Munkaruházat
  • Akár azonnali munkakezdés- folyamatos felvételi időpontok

Munkarend:

  • Több műszakos munkavégzés- napi 8 órában

Munkabér

  • bruttó  2 000 - 2 400  Ft  / óra
Budapest