Gépértékesítési referens (Vas vármegye)

Gépértékesítési referens

Leírás

Gépek forgalmazásával, karbantartásával és szervizelésével foglalkozó partnercégünk részére keresünk új kollégát

Feladatok

  • Prémium minőségű faipari nagygépek és technológiák értékesítése
  • Dinamikusan változó feladatok (önálló kisebb telepített gépektől komplett technológiai sorok összeállítása)
  • Ügyfelek látogatása
  • Ajánlatkészítés
  • Beszállítókkal való műszaki egyeztetés idegen nyelven, adott esetben gyári egyeztetés
  • Vevővel történő helyszíni egyeztetés
  • Referencialátogatások megszervezése és vevővel történő helyszíni egyeztetés
  • Folyamatos tanulás – új technológiai berendezések megismerése

Elvárások
  • Gépész vagy faipari képzettség
  • Kommunikációs szintű német VAGY angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal
  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, kommunikatív, agilis személyiség
  • Projektszemlélet

Előny:
  • Bútoripari / faipari technológia területén szerzett gyakorlat

Amit kínálunk
  • Hosszútávú lehetőség
  • Céges autó
  • Laptop, telefon
  • Home office
  • Jutalék
  • Cafeteria
  • Támogató csapat

Munkavégzés helye

Közép-Kelet-Magyarország