Gépértékesítő (Lengyeltóti)

Építőipari gépeket forgalmazó magyar vállalkozásként keresünk gépértékesítő kollégát.

Egyedülállóan széles kínálat, családias cégszervezés – erre épül a Verbis sikere 5000 aktív partner, több mint 5000 alkatrész és más árucikk, napi 30-40 kimenőszámla – ez jellemzi a hazai építőipari gép- és alkatrész-kereskedelem egyik legismertebb és legnagyobb választékkal dolgozó cégét. A Verbis Kft. másik fő jellemzője ennél sokkal líraibb: a ma is családi alapokon nyugvó cég nemcsak sikeres pályát futott be 22 éve alatt, de ma is megbecsüli és képes megtartani a kiemelkedően jó szakmai munkát végző beosztottjait is.

Új kollégát keresünk, aki telephelyen és kijáró gépértékesítőként erősítené meglévő csapatunkat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Dinamikusan fejlődő, építőipari gépeket forgalmazó magyar vállalkozásként keresünk lengyeltóti telephelyünkre elsősorban gépértékesítési feladatokat ellátó kollégát.
  • Feladatok közé tartozik a kijáró és telephelyen történő értékesítés, kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, új kapcsolatok kiépítése, adminisztratív feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • önálló munkavégzés
  • kezdeményezőkészség
  • jó kommunikáció
  • műszaki ismeretek
  • megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • építőgépek és/vagy rakodógépek ismerete
  • helyi kapcsolatrendszer
  • felsőfokú végzettség
  • vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs
  • Értékesítés támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkabér

  • nettó  250 000 - 350 000  Ft  / hó
Lengyeltóti