Gépész ajánlat előkészítő munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

​​Biztonságtechnikai Zrt.
a CRITERION csoport részeként keres

Gépész ajánlat előkészítő munkatársat

​Biztonságtechnikai területre

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. a biztonságtechnika, és tűzvédelmi területén

szerzett több mint 30 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető

biztonsági és tűzvédelmi megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos

szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk!

Feladatok

  • Az adott projekt tanulmányozása, a megrendelői igény feltárása, értékesítése,
    felmérése az eszközkészlet ismeretében
  • Műszaki ajánlatkészítés gépész (sprinkler) rendszerekre
  • Ügyfél igények felmérése
  • Költségkalkuláció készítése rendszerspecifikáció szerint
  • Szerződés előkészítése
  • Szükség esetén alternatív műszaki javaslatok elkészítése és képviselése
    ​a versenyképesség érdekében
  • Vállalatirányítási rendszerben a kivitelezési munkák előkészítése
  • Közbeszerzési pályázatok összeállításában való részvétel
  • Együttműködés az értékesítői, tervezői és kivitelezői csapattal

​Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség (folyamatban lévő is elfogadott)
  • Magas szintű Excel tudás
  • Angol nyelvtudás
  • Gépész területen kereskedelmi munkatapasztalat, ajánlatkészítésben, közbeszerzési pályázatkezelésben jártasság előny
  • Sprinkler rendszerekkel szerzett tapasztalat előny
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete előny

Amit kínálunk​​

  • Stabil hátterű vállalat
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Budapest