Gépész beruházó mérnök (Csongrád)

A hirdetés már lejárt!

Szeged környéki fiatalos, modern gyártó partnerünkhöz keresünk új kollégát bővülő csapatukba, Gépész beruházó mérnök pozícióba

Gépész beruházó mérnök

Feladatok

  • A gyárban történő gépészeti beruházások pénzügyi és ütemezési előkészítése, megvalósítása
  • A több területet átfogó projektek gépészeti munkálatainak megtervezése, a területek közötti koordináció segítése
  • A beruházások során a vonatkozó biztonsági-, higiéniai-, műszaki szabványok betartásának biztosítása
  • A megvalósult beruházások átadása a termelésnek a szükséges dokumentációkkal, hatósági engedélyekkel, tartalék alkatrészekkel.

Követelmények

  • felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • legalább 2 év projektmenedzseri tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • ügyfélközpontúság
  • strukturált gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Céges autó korlátlan használattal
  • Egészség-, élet- és betegbiztosítás
  • Szakmai képzések
  • Étkezési támogatás a gyárban működő kantinban
  • Home office lehetőség előzetes egyeztetés alapján

Munkavégzés helye

Csongrád

Csongrád