Gépész építésvezető (Bük)

Az ENSI Kft. több mint 27 éves múlttal rendelkező gépész szerelő, kivitelező, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás.

Büki munkavégzéssel munkatársat keresünk az alábbi munkakör betöltésére

Gépész építésvezető

(épületgépészet)

Kit keresünk?

  • Jó szakembert, aki szereti a kihívást, határidőket, szeret előre gondolkodni, elkötelezett, vannak megoldási javaslatai, határozott és önálló, tudja az embereket irányítani és el is tudja érni, hogy a feladatok teljesüljenek.
  • Nagyobb kivitelezői munkákban szerzett gépészeti tapasztalatot vagy épületgépész technikusi, vagy épületgépész mérnöki végzettsége van.

Feladatok:

  • Kivitelezés helyszíni irányítása, ellenőrzése, teljes körű szervezése
  • Ütemtervek elkészítése, határidők betartatása
  • A gépészeti tervek alapján anyagigény legyűjtése, megrendelése
  • A kiviteli tervek szerinti megvalósulások ellenőrzése
  • Folyamatos együttműködés a megbízókkal
  • Beüzemelések, beszabályozások szervezése
  • Részvétel a műszaki átadásokon

Elvárások:

  • Kimagasló gépészeti, szereléstechnikai ismeretek, szerelési rajzolvasás
  • Minimum 2-4 év szakmai tapasztalat, szerelésvezetői tapasztalat (5-6 szerelőcsapat helyszíni irányítása)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Miért dolgozz velünk?

  • Átlagon felüli kereseti lehetőség, havi pontos utalás, ezzel együtt kemény követelményrendszer
  • Munkahelyi étkezés, céges autó, laptop, Ipad és mobiltelefon biztosítása (a modern eszközök használatát megtanítjuk)

Munkavégzés helye:

Bük (Vas megye)

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajz elküldésével lehet.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a pozíció megnevezését: GÉPÉSZ ÉPÍTÉSVEZETŐ_BÜK
További információért látogasson el a www.ensi.hu vagy a https://www.facebook.com/ENSIKft/ oldalra.

Bük