Gépész karbantartó (Miskolc)

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • gépészeti karbantartási feladatok ellátása,
  • termelési gépek és berendezések javítása és karbantartása, üzemszerű működésük biztosítása,
  • beüzemelési tevékenységek elvégzése,
  • hibaelhárítás.

Önt keressük, ha:

  • gépész szakképzettséggel rendelkezik (pl: lakatos, csőszerelő, forgácsoló, hegesztő),
  • ipari környezetben szerzett karbantartói tapasztalatot,
  • 4 műszakos munkarendet tud vállalni,
  • jó fizikum és állóképesség jellemzi Önt,
  • alapfokú számítógépes ismeretei naprakészek.

Előny:

  • tűzvédelmi szakvizsgával rendelkezik,
  • nyomástartóedény-gépész szakképesítése van,
  • targoncavezetői engedéllyel rendelkezik.

Amit a munkájáért cserébe biztosítunk:

  • versenyképes alapbér,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • cafeteria juttatás,
  • utazási támogatás.

Munkavégzés helye: Miskolc és környéke

Miskolc