Gépész karbantartó mérnök - energetikai szakterület (Budapest)

Partnerünk az 1800as évekre vissza nyúló, Magyarország egyetlen élesztőgyára, és komplett sütőipari szolgáltatásokat nyújtó cége

Gépész karbantartó mérnök - energetikai szakterület

Feladatok

  •  A gyártáshoz szükséges energia ellátó rendszer üzemeltetésének és karbantartásának megszervezése, koordinálása
  • Gépek és berendezések megelőző és üzemeltetési karbantartásának biztosítása, szervezése, irányítása és lebonyolítása az alábbi szakterületeken:

o  Gőzkazánok és gőzrendszer

o    Vízkezelő berendezések

o    Sűrített levegőt előállító rendszerek

o    Technológiai szennyvíztisztító

o    Technológiai hűtőrendszerek (ammónia és folyadékhűtő)

o    Nagyméretű forgó berendezések

o    Folyadék emelő berendezések

  • A karbantartási munkák folyamatos műszaki támogatása, hatékonyságának növelése, rendelkezésre állásának biztosítása.
  • Hibaelhárítás, a hibák gyökér okainak megállapítása
  • Karbantartáshoz szükséges alkatrészek és eszközök beszerzésének támogatása.

Követelmények

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (energetikai-, mechatronikai-, gépész karbantartó mérnök)
  • Több éves tapasztalat technológiai rendszerek üzemeltetésében
  • Gyakorlatias, „hands on” beállítottság (ipari környezetben, termelőgépek mellett történő időszakos munkavégzés)
  • Munkájában precíz, pontos, megbízható
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatás
  • barátságos munkakörnyezet
  • Cafeteria

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest