Gépész tervező (Budapest)

Cégünk az egyik piacvezető a környezetvédelem ipari szennyvizek tisztítási, hulladékkezelési, valamint kárelhárítási területén. Komplex technológiákat dolgozunk ki, és valósítunk meg („kulcsra-kész” kivitelezés).

Gépész tervező

Feladatok

A gépész tervező munkatárs feladata a technológusok által kidolgozott szennyvíztisztítási technológiát megvalósító gépek, berendezések megtervezése, a telepítés és a csővezetékek, szerelvények, műszerek rajzának elkészítése, szükség esetén egyedi gyártmányrajzok tervezése.

Elvárások

  • gépészmérnöki egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • a tervező programok felhasználói szintű ismerete (AUTOCAD, SolidEdge stb.)
  • MS Office (Excel, Word, Outlook, PDF) ismerete,
  • önálló feladatmegoldás,
  • csapatmunkában való részvétel,
  • jogosítvány

Előnyök

  • hasonló szakterületen szerzett gyakorlat,
  • helyszíni művezetői gyakorlat
  • angol- és/vagy németnyelv-tudás

Amit kínálunk

  • önálló feladatok
  • komplex projektek
  • versenyképes jövedelem
  • bejelentett munkaviszony
  • bónusz

Munkavégzés helye

  • Telephely: Budapesti agglomeráció, M0 mellett
  • Kivitelezés esetén telephelyen kívüli munkavégzés/munkairányítás.

Amennyiben jelentkezik a munkakör betöltésére, kérjük hívja a +36 (20) 424 4824-es telefonszámot, vagy küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Budapest