GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK (Komárom-Esztergom megye)

Válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

(16-1233)

pozícióba.

Feladatok

  • Gyártósablonok, egyedi gépek tervezésében és legyártásában való részvétel,
  • Karbantartási munkák előkészítésében való közreműködés,
  • Egyedi gyártási folyamatok felügyelete, támogatása,
  • AutoCAD és Solid Edge programok használata,
  • Műszaki egyeztetéseken való részvétel.

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség,
  • Angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • Pályakezdők és 1-2 év tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • 13. havi fizetésen felül 14. és 15. havi bónusz és egyéb juttatások,
  • Rugalmas munkaidő, törzsidővel,
  • Válsághelyzetben is stabil, biztos háttér,
  • Szakmai fejlődési és továbblépési lehetőség.

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1233”-as referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu