Gépész tervezőmérnök (Kecskemét)

A Hidra-Sor Kft. munkatársat keres

Gépész tervezőmérnök

pozícióba.

Vállalatunk a fémmegmunkáláson belül a hidraulikus munkahengerek tervezésével és gyártásával foglalkozik.

Feladatok

  • Hidraulikus munkahengerek tervezése
  • Tervezéshez kapcsolódó dokumentációk, alkatrészek gyártásához szükséges rajzok elkészítése
  • 3D tervező program használata (Solid Edge)
  • CAD modellezés, gyártási és tervdokumentációs rajzok elkészítése
  • Műszaki dokumentációk készítése

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Tervezési tapasztalat
  • 3D tervezőszoftver használatában jártasság, vagy betanulásra való hajlandóság (Solid Edge)

Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:

  • projekt-, rendszerszemléletű gondolkodás
  • tanulási hajlandóság, nyitottság az újdonságokra, változásokra
  • jó kommunikációs és együttműködési készség, de szükség esetén önálló munkavégzés
  • nagy munkabírás, stressztűrő képesség, rugalmasság
  • pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • szervezőkészség és jó fogalmazási, elemző képesség
  • logikus gondolkodásmód
  • Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Tervezési feladatok önálló előkészítése, végrehajtása

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • cafeteria
  • utazási költségtérítés
  • mozgóbér
  • családias környezet
  • azonnali munkakezdés

A jelentkezéshez fényképes szakmai önéletrajzot kérünk, a bérigény megjelölésével.

A munkakör betölthető: a kiválasztást követően azonnal.

Kecskemét