Gépész tervezőmérnök (16-2793) (Magyarország)

Gépész tervezőmérnök (16-2793)

Feladatok

  • Fém és műanyag alkatrészek, termékek tervezése, fejlesztése,
  • 3D tervezőszoftver használata (Catia, Siemens NX),
  • Az alkatrészek, termékek gyártásba kísérése, ehhez műszaki támogatás biztosítása fejlesztési oldalról,
  • Nemzetközi R&D projektekben való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (előny: gépészmérnök, járműmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Tervezési területen szerzett releváns tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • Angol és német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Magas bejárástámogatás (nettó 30 Ft/km),
  • Heti 2 nap Home Office lehetőség,
  • Szakmai kihívások, izgalmas projektek mentén fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy rendkívül innovatív és folyamatosan bővülő vállalatnál.