Gépész, tűzvédelmi tervező mérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

​​Biztonságtechnikai Zrt.
a CRITERION csoport részeként keres

GÉPÉSZ, TŰZVÉDELMI TERVEZŐ MÉRNÖK

​munkatársat

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. a biztonságtechnika, és tűzvédelmi területén

szerzett több mint 30 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető

biztonsági és tűzvédelmi megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos

szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk!

Feladatok

  • Az adott projekt tanulmányozása, a megrendelői igény feltárása, értékesítése,
    felmérése az eszközkészlet ismeretében
  • Szerződéskötés előkészítése
  • Megrendelővel/ajánlatkérővel történő egyeztetés
  • A „gépészeti” rendszerterv elkészítése
  • Oltórendszer, oltórendszerek terveinek elkészítése
  • Árazatlan költségvetés készítése
  • Szakhatósággal történő egyeztetés
  • Engedélyeztetéshez szükséges dokumentáció elkészítése, engedélyeztetés
  • Kivitelezéshez beérkező tervek áttanulmányozása, ellenőrzése,
  • Műszaki szaktanácsadás
  • SAP irányítási rendszer ismerete és alkalmazása (előny)
  • Rész és véghatáridők ellenőrzése
  • Havi riport a projektek készültségi szintjéről
  • Információk gyűjtése új eszközökről és módszerekről
  • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása

​Elvárások

  • Műszaki mérnök végzettség (Biztonságtechnikai vagy Gépészmérnöki)
  • AutoCAD jártasság
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előny

  • Magyar Mérnökkamarai aktív tagság
  • Tervezői szakvizsga megléte előny (TUO)
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Magas szintű Excel tudás
  • Sprinkler és gázzaloltó rendszerek területén való jártasság előny

Amit kínálunk​​

  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok
  • Szakmailag felkészült csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség​

Munkavégzés helye​​

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Budapest