Gépész üzemeltetési technikus (Nyíregyháza)

A hirdetés már lejárt!

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt.
a CRITERION csoport részeként keres

Gépész üzemeltetési technikus

munkatársat

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. a biztonságtechnika területén szerzett több mint 30 éves szakmai tapasztalat birtokában

teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál.

Ha szeretnél része lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak,

A feladataid lesznek:

  • Gondoskodsz a sprinkler rendszerek felügyeletéről, a működőképesség folyamatosságáról, az igényelt, hibamentes műszaki állapot fenntartásáról,
  • részt veszel a hiba feltárásában és elhárításában,
  • ellenőrződ a felügyeleted alá tartozó berendezések rendeltetésszerű használatát, és biztosítod azok üzembiztonságát

Amit kérünk tőled:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Minimum 1 év munkatapasztalat hasonló területen
  • Jártasság műszaki rajz olvasásban
  • Alapvető informatikai ismeretek
  • pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk számodra: ​​

  • Stabil hátterű vállalat
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Jelentkezni lehet a bérigény a bérigány megadásával lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Nyíregyháza