Gépészeti szerelő (Budapest)

A METRANS csoport több éve Európa egyik piacvezető vállalata az intermodális szállítmányozásban. Saját, korszerű konténerterminálok hálózatával rendelkezik, szolgáltatásaival immár tíz európai országban áll növekvő számú ügyfelei rendelkezésére.

Gépészeti szerelő (Budapest XXI. kerület)

FELADAT

  • Ellenőrzi a portáldaruk, rakodógépek műszaki állapotát
  • Jelenti a javítás szükségességét a terminálvezetőnek
  • Jelenti, ha alkatrészek vásárlása szükséges
  • Elvégzi a szükséges javításokat és karbantartásokat, együttműködésben a villanyszerelőkkel

MUNKAKÖR JELLEMZŐI

  • Munkaviszony formája: teljes munkaidős
  • Munkaidő: egyműszakos, H-P 7:00-15:30

ELVÁRÁSOK

  • 1-3 év releváns gépszerelői tapasztalat
  • B típusú jogosítvány
  • Targoncavezetői engedély előny, de nem feltétel
  • Figyelem, jó memória, gyakorlati gondolkodásmód, megbízhatóság, műszaki beállítottság

AMIT KÍNÁLUNK

  • Nemzetközi, stabil vállalati háttér
  • Bejelentett, határozatlan időtartamú munkaviszony
  • Szakmai továbbképzés lehetősége
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő, sikeres csapat
  • Versenyképes bérezés
  • 13. ás 14. havi fizetés a próbaidőt követő első negyedévtől, negyedéves kifizetésben
  • Cafetéria
  • Munkába járás támogatása
  • Munkaruha, védőfelszerelés biztosítása

MUNKAVÉGZÉS HELYE

1211 Budapest XXI. kerület, Salak utca 1-39.

Budapest