Gépészmérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk megfigyelő rendszereket tervez és gyárt, ideértve a közép hatótávolságú földi megfigyelő radarokat és más érzékelőintegrációs hálózatokat. A cég termékpalettája támogatja a közbiztonságot és erősíti a világ számos országának határbiztonságát, beleértve számos NATO tagállamot. Referenciáink között szerepel számos, a határvédelemmel és a polgári terület stratégiai ellenőrzésével kapcsolatos projekt.

Gépészmérnök

Feladatok

  • gépészeti konstrukciók kidolgozása (3D-ben), dokumentáció (műszaki rajz) készítés, számítások elvégzése
  • gyártási, szerelési dokumentáció elkészítése
  • részvétel a termékfejlesztésben
  • műszaki egyeztetés partnerekkel
  • projektek követése, műszaki támogatása

Követelmények

  • felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • 3D-s tervező programban való jártasság
  • önálló munkavégzés, precizitás, kreativitás
  • jó problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • középfokú angol nyelvtudás
  • utazási hajlandóság
  • végeselemes szimulációs tapasztalat
  • kézi szerszámok, esetleg hagyományos eszterga és marógép használatának ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszú távú karrier egy multinacionális cégnél
  • Stabil és innovatív munkahely
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Tószeg

Budapest