Gépészmérnök (Kiskunfélegyháza)

Az ország legjelentősebb gyógyszeripari berendezés gyártó vállalata munkatársat keres!

Magyarország egyik legjelentősebb gyógyszeripari berendezés gyártó vállalata

Gépészmérnök

munkatársat keres csapatába.

Új kollégát keresünk, aki gépészmérnökként erősítené meglévő csapatunkat. Feladatod lesz a projektekben való közreműködés, a kollégák munkájának segítése és az irodavezetői feladatok ellátása.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Ajánlatok és termékkalkulációk készítésének ellenőrzése.
  • Műszaki dokumentációk elkészítése és ellenőrzése.
  • Rendszeresen követi a termelési ütemtervet, az utókalkulációkból nyert költségelemzések alapján projekt riportok készítése.
  • A vezetés által meghatározott minőségi előírások betartása.
  • Tervezési és gyártási határidők betartása, hatékonyság növelése.
  • Az egyedi gyártási folyamatok a felügyelete, projektmenedzsment.
  • Megrendelőinkkel folyamatos kapcsolattartás, műszaki egyeztetéseken aktív részvétel.

ELVÁRÁSOK:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Gépészmérnök végzettség.
  • Valamely 2D/3D tervezőprogram ismerete.
  • Önálló felelősségteljes munkavégzés, jó kommunikációs készség.
  • Felelősségteljes, határozott, proaktív személyiség

ELŐNYT JELENT:

  • Nyomástartó berendezések tervezésében vagy gyártásában szerzett tapasztalat
  • Bács-Kiskun Megyei lakhely

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Felelősségteljes és kihívásokkal teli vezetői munkakör.
  • Hosszú távú munkalehetőséget egy fejlődő környezetben.
  • Szakmai kihívás egy működő rendszer megújításához, modernizálásához.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Bács-Kiskun Megye

Kiskunfélegyháza