Gépészmérnök gyakornok (Veresegyház)

Mind-Diák Szövetkezet

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Gépészmérnök gyakornok

Feladatok

  • Nemzetközi csapat tagjaként a GE Power üzletágában az új gázturbinás erőművének gyártásának a támogatása
  • A gyártás során felmerült problémák megoldásában a gyártástámogató mérnök munkájának a segítése
  • A műszaki dokumentációs feladatok elvégzése
  • A gyártás és a beszerzés területén technológiai támogatás
  • A gyártási folyamatok fejlesztésében való részvétel

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony villamosmérnöki, energetikai mérnöki vagy gépészmérnöki szakon
  • Magabiztos MS Office használat

Munkaidő

  • Heti minimum 24 órában (3x8 óra) végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Rugalmas időbeosztás
  • Értékes szakmai tapasztalat
  • Ingyenes céges buszjárat Veresegyházra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka
  • Bruttó 2400 Ft/óra diákbér

Előnyök

  • Angol nyelv ismerete
  • Erőművekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Gyártásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Veresegyház

Veresegyház