Gépésztechnikus (Budapest)

Víz- és csőhálózat, légtechnikai rendszerek tervek alapján történő szerelő technikust keresünk.

Dinamikusan fejlődő épületgépész cégünk légtechnikai rendszerek, valamint vízvezeték rendszerek, csőhálózatok kiépítésével, hőszivattyúk telepítésével foglalkozik.

Új szerelő kollégát // gépésztechnikust keresünk kivitelező épületgépészeti cégünkhöz.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Épületgépészeti rendszerek teljes körű kivitelezése
  • Vízvezeték-, csatorna hálózatok kiépítése
  • Légtechnikai rendszerek kiépítése
  • Fan-coilok telepítése
  • Épületgépészeti tervek alapján történő kivitelezés
  • Egyéb szerelési feladatok elvégzése

Fontos, hogy:

  • Gépésztechnikus tapasztalattal rendelkezz
  • Szerelői gyakorlattal rendelkezz
  • Terhelhető, pontos, rugalmas, csapatjátékos légy
  • Eseti éjszakai munkavégzés nem jelent gondot

Örülünk, ha

  • Műszaki rajzokat tudsz olvasni
  • B kategóriás jogosítvány
  • A munka számodra eszköz a szakmai fejlődésre

Amit kínálunk

  • Vonzó juttatási csomag, teljesítmény bérezés, bónuszok
  • Dinamikus csapat, folyamatos szakmai lehetőségek
  • Komplex épületgépészeti rendszerek kivitelezése
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Munkavégzés helye

  • Budapest

Budapest