Gépi forgácsoló (Kiskunhalas)

Kiskunhalasi telephelyű, ipari szivattyúk egyedi gyártásával foglalkozó vállalatunk munkatársat keres

GÉPI FORGÁCSOLÓ

pozícióba.

Feladatok

  • Egyetemes marógép és esztergagép kezelése
  • Az elkészült alkatrészek minőségének ellenőrzése tolómérővel,mikro mérővel
  • Egyedi és kis szériás munkadarabok megmunkálása műszaki rajz, vagy modell alapján, önálló munkavégzéssel
  • Fejlesztőmérnökökkel való együttműködés
  • Forgácsoló, maró, esztergályos végzettséged van, és szeretnél hagyományos és CNC esztergán önállóan, szakmai irányítás mellett dolgozni? Mindezt fiatalos légkörben, jó pénzért? Szakmai előmeneteled segítjük, ha szakmádban tanulnál, fejlődnél – ha elhivatott és ambiciózus vagy, a mi csapatunkban érvényesülhetsz.
  • Fiatalos, pályakezdő, illetve tapasztalt nyugdíjas dolgozó jelentkezését is várjuk.
  • Helyszíni munkavégzés esetenként

Elvárások

  • Gépi forgácsoló (marós és/vagy esztergályos) képesítés
  • Egyműszakos munkarend (Hétfőtől - Péntekig, 6:00-14:00)
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Forgácsolási technológiák ismerete
  • Jó kézügyesség és problémamegoldó képesség
  • Önálló, dinamikus munkavégzés
  • Mérőeszközök magabiztos használata
  • Szerelési ismeretek
  • műszaki végzettség
  • CNC vezérlésű gépkezelésben való jártasság,
  • műszaki rajz olvasásának készsége,
  • mérési és alkatrész ismeretek
  • Szakmunkás végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök

  • Egyéb fém megmunkálási tapasztalat
  • Tapasztalat egyedi és kis sorozatszámú alkatrészek gyártásában
  • Targoncakezelői engedély
  • Méréstechnikában szerzett szakirányú végzettség vagy tapasztalat
  • Hagyományos köszörűgépek ismerete
  • Érettségi
  • Legalább 1-3 év forgácsolásban szerzett gyakorlat
  • Gépgyártás technológiai technikus, gépi forgácsoló vagy egyéb szakirányú végzettség
  • Legalább 1 éves hagyományos esztergán szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Határozatlan idejű bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Együttműködő, támogató csapat
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, távolsági bérletek esetén 86 %
  • szállás biztosítása
  • 100 % magyar kézben lévő vállalatként biztos munkahely

Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és ipari méretű szivattyú gyártás világát ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható, versenyképes javadalmazást kínálunk

Munkavégzés helye

Kiskunhalas, 6400 Szénás utca 15.

A fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással várjuk.

Kiskunhalas