Gépi forgácsoló-Beled (Beled)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk beledi munkavégzésre keres gépi forgácsoló munkatársat.

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk beledi munkavégzésre keres gépi forgácsoló munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • A gyártó üzemben hagyományos esztergagépen gyártott termékek alkatrészeinek részegységeinek, forgácsoló gépeken történő előkészítése, gyártása műszaki rajz vagy munkautasítás alapján,
  • Az elkészült termékek minőségi ellenőrzése,
  • Technológiai fegyelem és a minőségügyi követelmények betartása.

Elvárások:

  • Gépi fémforgácsoló és esztergályos végzettség,
  • Fémipari és forgácsolási területen szerzett tapasztalat,
  • Műszaki rajz olvasás gyakorlati szintű ismerete,
  • Önálló munkavégzés,
  • Esetleges készülékgyártási , előkészítési tapasztalat előny.

Amit nyújtunk:

  • Megbízható, kiszámítható stabil vállalati háttér,
  • Bejelentett teljes munkaidő,
  • Szakmai , technikai kihívások és fejlődési lehetőség,
  • Program használatának betanítása,
  • Versenyképes fizetés,
  • Utazási hozzájárulás,
  • Teljesítményarányos mozgóbérrendszer,
  • Béren kívüli juttatások.

Munkabér

  • bruttó  1 954 - 2 554  Ft  / óra
Beled