Gépi kartusszerelő (Sóskút)

Gépi kartusszerelő

Feladatok

  • Kartus (végtermék) összeszerelő automaták kiszolgálása a folyamatos működés érdekében
  • Legyártott alkatrészek folyamatos töltése
  • Automaták üzemi ideje során fellépő kisebb fennakadások manuális korrigálása
  • Vizuális ellenőrzés, selejt leválogatása a meghatározott minőségi kritériumoknak megfelelően
  • Eltérések, rendellenességek jelentése a csoportvezetők és a műszerészek felé
  • Munkalapok, kísérőcímkék dokumentálása

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Pontosság, kézügyesség, alaposság
  • Monotonitás tűrés, állóképesség
  • Előny, de nem feltétel: termelésben szerzett hasonló tapasztalat

Amit kínálunk

  • Jelenléti jutalom
  • Teljesítmény jutalom
  • Munkába járás támogatása (100% bérlettámogatás vagy céges buszjáratok)
  • Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft
  • Béren kívüli juttatás (SZÉP kártya)
  • Hosszútávú, stabil bejelentett állás

Leírás

Megbízónk konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.

Munkavégzés helye

Sóskút

Sóskút