GÉPI TAKARÍTÓ (Budapest)

A közel 100 fős stabil gazdasági hátterű UNI-FM Kft., a magyar tulajdonú Laterex cégcsoport létesítmény üzemeltetési vállalata keres munkatársat a következő munkakörbe:

GÉPI TAKARÍTÓ

pozícióba.

kFőbb feladatok, munkák:

Azonnali kezdéssel állandó reggeli munkarendbe GÉPI TAKARÍTÓT keresünk.
Munkaidő: kizárólag hétköznap reggel 6.00 és 14.30 között
Munka jellege: kollégiumi épület takarítása
Bérezés: pr. után br. 279.500 +cafeteria. Fizetés havonta, átutalással.
Munkavégzés helyszíne: 1117 Budapest, BME kollégiumok
Szállást nem tudunk biztosítani.

Elvárások

  • Büntetlen előélet;
  • Dolgozni akarás;
  • Lojalitás és lelkiismeretes munkavégzés;
  • Védettségi igazolvány.

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Érettségi bizonyítvány;
  • Takarítógépes gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú és kiszámítható munkahely;
  • Teljes bejelentett munkaviszony;
  • Cafeteria rendszer.

Munkavégzés helye

1117 Budapest, BME kollégiumok

  • Erre az állásra fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással várjuk a jelentkezéseket.
  • A pályázatban kérjük a bérigényt is megjelölni!

Budapest