Gépjármű szerelő (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Miskolci partnerünk keresi autószerelő végzettséggel rendelkező tapasztalt kollégáját!

Gépjármű szerelő

Feladatok

  • Személy-és tehergépjárművek, munkagépek javítása, karbantartása (Scania, Renault, Volvo, MAN, Liebherr, Takeuchi, Amman)
  • Munkalap naprakész, pontos, precíz vezetése

Követelmények

  • Középfokú szakirányú végzettség (autószerelő, gépjármű-mechatronikai technikus, mezőgazdasági gépszerelő stb.)
  • Tehergépjármű szerelésben, autószerelésben szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutinnal
  • Felelősségteljes, precíz, megbízható személyiség

Amit kínálunk

  • Bérezés tapasztalat függvényében, megegyezés szerint
  • 13. havi bér
  • Munkába járás támogatása: 30 Ft/km összegben
  • 1 műszakos munkarend szabad hétvégékkel (6:00 órától 14:20-ig), kiszámítható, családbarát beosztás
  • Jól felszerelt, korszerű, fűtött javítóműhely (étkezővel, zuhanyzóval)
  • Munkaruha biztosítása
  • Túlórázási lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil munkahely

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc