Gépjármű ügyintéző (Hajdúböszörmény)

Hajdúböszörményi telephelyű baromfi vágóhíd munkatársat keres gépjármű ügyintéző munkakörbe.

A pozícióban ellátandó feladatok:

  • flottakezelési feladatok ellátása
  • flottafelügyeleti rendszer kezelése
  • telephelyi tankolások felügyelete, nyilvántartása, üzemanyag elszámolások készítése.
  • gépjárműkárok ügyintézése, biztosítóval való kapcsolattartás
  • gépjármű okmányok okmányirodai ügyintézése
  • külső szervizzel való kapcsolattartás, kooperáció
  • gépjárművek szervizeltetése, műszaki vizsgáztatása
  • telephelyek és szervizek közötti gépjárműmozgatás
  • adminisztrációs feladatok elvégzése, dokumentumok kezelése
  • statisztikák és kimutatások készítése
  • a sofőrök munkavégzésével kapcsolatos nyilvántartási, adatszolgáltatási feladatok ellátása
  • gépjármű alkatrész és javítási számlákkal kapcsolatos ügyintézés
  • menetlevelek kezelése

Szakmai követelmények:

  • legalább középfokú végzettség
  • jó kommunikációs és szervező készség
  • gépjárműkárok ügyintézésében, illetve gépjármű flottakezelésben való jártasság
  • B” kategóriás jogosítvány (minimum 2 éves gépjármű vezetési gyakorlattal)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel,)

Előnyt jelent:

  • "C" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • 4220 Hajdúböszörmény, Kinizsi Pál u. 13

  • magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció (gépjármű ügyintéző), valamint a bérigény megjelölésével, küldje a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Hajdúböszörmény